WIELKI SUKCES NASZYCH SIATKARZY.

W dniu 13 marca 2013 roku w Lublinie odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Szkół Medycznych i Kolegów w piłce siatkowej o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego.

Mistrzami zawodów została drużyna  naszej szkoły w składzie: Łukasz Bielecki, Krzesimir Dąbski, Sebastian Szybisty, Dariusz Kuna, Dominik Swatek, Jacek Pasternak, Michał Olszewski. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Łykasz Bielecki. Opiekunem drużyny była Pani mgr Monika Sikora.

W zawodach uczestniczyła również drużyna kobieca w składzie: Klaudia Kreć, Iwona Małek, Ewelina Dras, Ilona Sobczyńska, Magdalena Watrak, Martyna Kołodziejczuk. Drużyna dziewczęca zajęła 5 miejsce.  Opiekunem drużyny kobiecej był Pan mgr Zbigniew Kiryk.