26 września 2019 roku na Placu Łuczkowskiego uczestniczyliśmy w Targach Pracy połączonych z IV edycją Biegu po sukces z OHP organizowanych przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Chełmie .
Przedsięwzięcie skierowane było do osób poszukujących pracy, chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe oraz uczniów stojących u progu wejścia na rynek pracy. Podczas Targów uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z ofertami pracy krajowej i zagranicznej, a także z ofertą edukacyjną i szkoleniową poszczególnych instytucji. Słuchacze naszej szkoły mierzyli ciśnienie krwi, przeprowadzili pokaz pierwszej pomocy w stanie nagłego zatrzymania krążenia z wykorzystaniem defibrylatora automatycznego.

Drugą częścią wydarzenia był Bieg organizowany dla uczniów szkół średnich na dystansie ok. 1000 metrów. Jego celem była popularyzacja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia wśród mieszkańców miasta.

Wydarzenie było objęte Patronatem Honorowym Europoseł Beaty Mazurek oraz Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego.